29 трав. 2022

Запрошуємо приєднатись до творчого онлайн-марафону «Діти Харкова за мир»

Запрошуємо долучитись до творчого онлайн-марафону «Діти Харкова за мир», який пройде у соціальних мережах 1 червня.
25 трав. 2022

Конкурс дитячого малюнка «Наше мирне небо»

Харківський аероклуб запрошує усіх бажаючих дітей віком від 3-х до 17-ти років до участі у конкурсі дитячого малюнка «Наше мирне небо».
24 трав. 2022

Як підтримати вашу дитину у разі бомбардування

Під час активних бойових дій в країні треба кожному із батьків знати способи як підтримати дитину під час бомбардування
19 трав. 2022

Всесвітній день вишиванки

Сьогодні Україна відзначає свято, присвячене традиційному національному вбранню – вишиванці.
14 трав. 2022

До уваги батьків майбутніх першокласників!

інформація щодо робот з порталом "Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти".
9 трав. 2022

Про терміни закінчення навчального року та особливості видачі документів про освіту

Дата завершення 2021/2022 навчального року у закладах загальної середньої освіти м. Харкова - 03 червня 2022 року.
4 трав. 2022

Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує

Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти у квітні 2022 року.
2 трав. 2022

УВАГА!

Посібники для дітей про правила поведінки з вибухонебезпечними предметами
1 трав. 2022