15 квіт. 2024

Навички дошкільняти та 10 порад.

НУМО – це ваш помічник із розвитку дитини 3-6 років у садочку або вдома, розроблений залученими експертами ЮНІСЕФ та Міністерства освіти і науки. На сайті є матеріали для батьків, опікунів та вихователів, які разом щоденно докладають зусиль задля гармонійного розвитку дошкільнят.
12 квіт. 2024

12 квітня — Всесвітній день авіації та космонавтики

Ця пам’ятна дата, присвячена першому польоту людини в космос, — особливий день для всіх, хто працює в космічній галузі. Міжнародний статус свято отримало у 1968 році на конференції Міжнародної авіаційної федерації. З 2011 року воно має ще одну назву — Міжнародний день польоту людини в космос. Таке рішення прийнято за резолюцією Генеральної Асамблеї ООН з нагоди 50‑річчя першого кроку в освоєнні космічного простору.
10 квіт. 2024

ЯК ТРАНСФОРМУЮТЬ ДОШКІЛЬНУ ОСВІТУ В УКРАЇНІ

В Україні планують втілити у життя реформу дошкільної освіти. Докорінних змін у цій сфері не відбувалось протягом 30 років.
9 квіт. 2024

У застосунок Дія додано документи про освіту

Відтепер документи про здобуту освіту різних рівнів стають доступними в застосунку Дія в розділі «Документи».
8 квіт. 2024

МОН І ЮНІСЕФ ЗАПУСТИЛИ ВАЙБЕР-КАНАЛ ПРО ДОШКІЛЛЯ

Міністерство освіти і науки України спільно з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) запустили вайбер-канал «НУМО для дошкілля». Мета каналу — створити спільноту освітян дошкілля та сприяти важливим змінам у сфері промоції дошкілля, розвитку безпечного та інклюзивного середовища, а також підвищення кваліфікації.
5 квіт. 2024

До уваги батьків майбутніх першокласників!

Прийом заяв батьків для зарахування дітей до 1-х класів закладів загальної середньої освітиу 2024 році здійснюватиметься з 8 квітня по 31 травня
4 квіт. 2024

"Інформ-релізи Управління Державної служби якості освіти у Харківській області"

Про найважливіші події у сфері якості освіти у березні 2024 року
2 квіт. 2024

2 квітня — Міжнародний день дитячої книги

Другого квітня відзначається Міжнародний день дитячої книги. Цю дату встановлено з ініціативи й за ухвалою Міжнародної ради дитячої книги. Щороку з 1967-го — у день народження Ганса Крістіана Андерсена — у всьому світі проходять заходи, присвячені дитячій літературі й читанню.
29 бер. 2024

ДО УВАГИ ПЕДАГОГІВ ТА БАТЬКІВ!

Про проведення освітньої акції “Від серця до серця”
26 бер. 2024

День Національної гвардії України

Свято встановлено як День внутрішніх військ України, “…враховуючи заслуги внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України у справі охорони громадського порядку і боротьби зі злочинністю, охорони важливих державних об’єктів…”, згідно з Указом Президента України “Про День внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України” від 26 березня 1996 р. № 216/96.