12 лип. 2022

Telegram-канал «Харківські герої освітнього фронту»

Департамент освіти Харківської міської ради запрошує всіх учасників освітнього процесу долучитися до Telegram-каналу «Харківські герої освітнього фронту».
11 лип. 2022

Запрошуємо! Щорічне звітування керівника закладу дошкільної освіти

Щорічне звітування керівника закладу дошкільної освіти перед педагогічним колективом та громадськістю.
11 лип. 2022

Челендж «Діти Харкова прагнуть миру»

Департамент освіти Харківської міської ради запрошує учнів, вихованців, їх батьків, освітян закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти міста Харкова долучитись до челенджу «Діти_Харкова_прагнуть_миру» з метою надання моральної підтримки всім тим, хто наближає нас до перемоги.
10 лип. 2022

Запрошуємо до харківського клубу вчителів «Teachers2IT»

Харківський міський клуб вчителів «Teachers2IT» продовжує свою роботу. Його учасники вонлайн-режимі підвищують свою кваліфікацію та здобувають нові навички у сфері цифрових технологій.
9 лип. 2022

Звернення Українського центру оцінювання якості освіти

Шановні небайдужі українці, це звернення саме до вас.
8 лип. 2022

Оздоровлення дошкільнят влітку

Питання оздоровлення дошкільнят дуже актуальне, особливо в умовах війни.
6 лип. 2022

Правила поведінки з вибухонебезпечними предметами

Пам'ятайте головне правило — побачили підозрілий предмет: Не підходь! Не чіпай! Телефонуй 101!
4 лип. 2022

Україна єдина

В закладі дошкільної освіти пройшов творчий проєкту «Україна надзвичайна»
2 лип. 2022

Про найважливіші події у сфері якості освіти у червні 2022 року

30 черв. 2022

Приватність дитини в інтернеті – відповідальність дорослих

Освітнім проєктом #stop_sexтинг розроблено буклет для освітян та батьків щодо приватності дитини в інтернеті.