22 лип. 2022

МІНІСТР ОСВІТИ І ПАРТНЕРИ З ЮНІСЕФ ОБГОВОРИЛИ ПРОЦЕС ПІДГОТОВКИ ДО НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

Сьогодні, 22 липня 2022 року, Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет зустрівся з Глобальним директором із питань освіти Робертом Дженкінсом, Головою представництва в Україні Муратом Шахіним і фахівцями освітніх програм фонду.
21 лип. 2022

Кожен заклад освіти отримає безпековий акт перевірки

В усіх регіонах триває робота комісій з оцінки будівель фонду захисних споруд цивільного захисту закладів освіти, за результатами якої буде визначено стан готовності закладу до початку нового навчального року.
20 лип. 2022

Перший урок у школах присвятять темі безпеки

На початку нового навчального року в усіх закладах освіти буде проведено Єдиний урок з безпеки.
19 лип. 2022

ПЕРШИЙ ЗАСТУПНИК МІНІСТРА ОБГОВОРИВ ІЗ ПОСЛОМ УКРАЇНИ В ЧЕСЬКІЙ РЕСПУБЛІЦІ БЕЗПЕРЕРВНІСТЬ НАВЧАННЯ УКРАЇНЦІВ

18 липня 2022 року Перший заступник Міністра освіти і науки Андрій Вітренко в межах робочої поїздки для участі у Групі високого рівня з питань освіти зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом України в Чеській Республіці Євгеном Перебийносом.
18 лип. 2022

ЯК ПІДТРИМАТИ ДИТИНУ, ЯКА ПЕРЕЖИВАЄ ПОСТТРАВМАТИЧНИЙ СТРЕС: ПОРАДИ ДЛЯ БАТЬКІВ

Експерти проєкту «Підтримай дитину» підготували базові поради для дорослих, як доречно будувати стосунки з дитиною, що переживає посттравматичний стрес. Вони допоможуть налагодити контакт, заспокоїти та виявити піклування про малечу
17 лип. 2022

Буклет із протидії дезінформації

Головна загроза гібридної війни полягає в тому, що громадяни можуть потрапити під вплив дезінформації та засумніватися в правді, що грає на руку злочинців.
16 лип. 2022

НА СВОЄМУ МІСЦІ: ДІТИ УКРАЇНИ ЗБИРАЮТЬ ГРОШІ ДЛЯ ЗСУ ГРАЮЧИ В ШАХИ ТА ШАШКИ

У сьогоднішньому матеріалі розповідаємо три фантастичні історії маленьких інтелектуалів, які змогли зібрати кошти на потреби ЗСУ та волонтерів.
15 лип. 2022

ПОНАД 600 ТИСЯЧ ОСВІТЯН ОПАНОВУВАТИМУТЬ НАВИЧКИ НАДАННЯ ПЕРШОЇ ПСИХОЛОГІЧНОЇ ДОПОМОГИ

Безоплатний курс підвищення кваліфікації «Перша психологічна допомога учасникам освітнього процесу під час і після завершення воєнних дій» розроблявся близько двох місяців.
14 лип. 2022

У Мінцифри створили курс з психологічної підтримки

В Україні створили освітній серіал присвячений психологічній підтримці себе та близьких
13 лип. 2022

Цифрові інструменти Google для освіти

Міністерство освіти і науки України спільно з Google Україна запрошують освітян закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти на дистанційне навчання за програмою «Цифрові інструменти Google для освіти».