29 черв. 2022

Онлайн-курс про цікаве та ефективне онлайн-навчання

Програма підтримки освітніх реформ в Україні “Демократична школа” розробила безкоштовний онлайн-курс
28 черв. 2022

Сьогодні – День Конституції України

28 червня, українці відзначають одне з державних свят – День Конституції України.
27 черв. 2022

ПОРАДИ #STOP_SEXТИНГ: ЗАХИСТ ДІТЕЙ ВІД СКОЄННЯ ЗЛОЧИНІВ В ІНТЕРНЕТІ

Обов'язком дорослих є не лише офлайн-безпека, а й онлайн-безпека дітей. Останнім часом у мережі активно поширюються новини про виявлення правоохоронцями випадків залучення дітей російськими військовими до протиправної діяльності через інтернет. Діти можуть виконувати злочинні дії за різних обставин. Команда проєкту #stop_sexтинг розповідає про процес комунікації, а також як не допустити залучення дітей російськими військовими до протиправної діяльності.
24 черв. 2022

Про початок навчального року під час дії воєнного стану в Україні

Міністерство освіти і науки України повідомляє, що 24 червня 2022 року Кабінет міністрів України ухвалив постанову «Про початок навчального року під час дії воєнного стану в Україні».
23 черв. 2022

Онлайн-тренінг щодо можливостей використання платформи YouTube в освітньому процесі

Міністерство освіти і науки України повідомляє, що 29 червня з 14.00 до 15.30 відбудеться онлайн-тренінг щодо можливостей використання платформи YouTube в освітньому процесі.
22 черв. 2022

Нормативно-правові документи щодо організованого початку нового 2022/2023 навчального року

Нормативно-правові документи щодо організованого початку 2022/2023 навчального року
21 черв. 2022

Як навчаити малечу працювати з календарем

Проект «Розвиток дитини» пропонує батькам, вихователям та вчителям п’ять оригінальних практичних завдань, що допоможуть дитині вивчити одиниці вимірювання часу, порядок місяців і навчитися зіставляти їхні назви з порядковим номером у календарі.
20 черв. 2022

Безпечні літні канікули

Безпека дітей під час війни є важливим питанням для дорослих! Життя в сучасних реаліях є дуже складне і знання з безпеки життєдіяльності є неабияк важливим його компонентом, як для дорослих так і для дітей.
17 черв. 2022

Онлайн-платформа НУМО для розвитку дошкільнят розширюється

Міністерство освіти і науки України повідомляє, що онлайн-платформа НУМО розширюється та доповнена новими матеріалами.
16 черв. 2022

Освітній чат-бот для учасників освітнього процесу, які тимчасово переїхали і не можуть продовжувати навчання чи роботу у своїх закладах освіти

Міністерством освіти і науки України за підтримки Швейцарії у партнерстві зі Швейцарсько-українським проєктом DECIDE створено освітній чат-бот для учасників освітнього процесу