15 черв. 2022

Твоя сила. Практикум для дітей та підлітків

На допомогу батькам книга дитячої психологині Світлани Ройз
14 черв. 2022

Смарт освіта

Запрошуємо вчителів долучитись до безкоштовних вебінарів від Громадської організації "Смарт освіта", nus.org.ua та студії онлайн-освіти EdEra.
14 черв. 2022

Онлайн-курс для батьків "Долаємо стреси разом"

UNICEF Ukraine спільно з Всеукраїнським громадським Центром "Волонтер" розробили онлайн-курс "Долаємо стреси разом"
13 черв. 2022

МОН затвердило Концепцію національно-патріотичного виховання в системі освіти України та заходи щодо її реалізації до 2025 року

Міністерством освіти і науки України видано наказ від 06.06.2022 № 527, яким затверджено Концепцію національно-патріотичного виховання в системі освіти України та заходи щодо її реалізації до 2025 року.
10 черв. 2022

"Тихі ігри" для відновлення емоційного стану дітей

Ігри будуть корисними для батьків та педагогів
7 черв. 2022

Прощавай, наш дитячий садок!

ВПЕРЕД ДО ШКОЛИ!
4 черв. 2022

Звернення Державної служби якості освіти України до вчителів шкіл, які вимушено перебувають за кордоном

Шановні вчителі, які вимушено перебувають за кордоном у зв’язку з агресією росії проти України.
4 черв. 2022

Про найважливіші події у сфері якості освіти у травні 2022 року

Управління державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти
2 черв. 2022