24 лип. 2023

Для освітян, батьків та психологів створили безоплатну психологічну платформу-каталог

ГО «Смарт освіта» за підтримки МФ “Відродження” запустила безоплатну психологічну платформу-каталог Resilience.help, на якій освітяни, батьки та психологи зможуть отримати нові знання для забезпечення психологічної стійкості.
21 лип. 2023

Гра «Суперкоманда проти мін»

Навчити дітлахів правил безпечної поведінки, щоб врятувати їм життя, — завдання гри «Суперкоманда проти мін»
20 лип. 2023

До уваги педагогів!

Перелік навчальної літератури, рекомендованої МОН на 2023/2024 навчальний рік
19 лип. 2023

До уваги батьків!

Подбайте про безпеку дітей під час літніх канікул — розкажіть їм правила поведінки з мінами
17 лип. 2023

До уваги педагогів!

Курси підвищення кваліфікації для педагогів закладів освіти з вдосконалення знань, вмінь і практичних навичок у частині надання психологічної підтримки учасникам освітнього процесу
15 лип. 2023

До уваги батьків та педагогів !

«ВзаємоДія» - новий безплатний ресурс із порадами для батьків дошкільнят
14 лип. 2023

Патріотичний кейс для педагогів.

Патріотичний кейс для педагогів
12 лип. 2023

Безпечні канікули! Батькам на допомогу!

Мультфільм від ЮНІСЕФ про мінну безпеку
10 лип. 2023

Кейс Безпеки для працівників дошкілля

Фахівцями відділу дошкільної освіти українського інституту розвитку освіти розроблено Кейс Безпеки, рекомендований для працівників закладів дошкільної освіти.
5 лип. 2023

До уваги!