13 черв. 2023

До уваги харків'ян!

Час здійснювати ваші бажання разом з Карткою харків`янина!
12 черв. 2023

Безпечне освітнє середовище так безперервність освіти в дошкіллі - фокус уваги науковців, управлінців, та педагогів - практиків.

Фахівці Асоціації працівників дошкільної освіти за сприяння Міністерства освіти і науки України, Українського інституту розвитку освіти розробили Типову програму підвищення кваліфікації педагогічних працівників щодо забезпечення безперервності навчання та розвитку дітей дошкільного віку в умовах кризи в Україні, що затверджена наказом Міністерства освіти і науки України від 07.06.2023 №702. Обсяг: 30 год (1 кредит ЄКТС).
9 черв. 2023

УВАГА!!! ДОПОМОГА ПОСТРАЖДАЛИМ ХЕРСОНЩИНИ

Харківський міський голова Ігор Терехов закликає долучитися до допомоги кожного харків’янина.
8 черв. 2023

До уваги!

Запобігання отруєння аміаком! Пам'ятка для населення.
7 черв. 2023

До уваги!

Відбулась звітна конференція про діяльність закладу дошкільної освіти за підсумками роботи в 2022/2023 навчальному році
6 черв. 2023

Проєкт «Забезпечення безперервності навчання та розвитку дітей дошкільного віку в умовах кризи в Україні» створений для підтримки сімей з дітьми, які постраждали від війни. Його реалізує Всеукраїнська громадська організація «Асоціація працівників дошкільної освіти» у межах програми Дитячого фонду ООН (UNICEF Ukraine) «Спільно» та за інформаційної підтримки Міністерства освіти і науки України й Українського інституту розвитку освіти.
5 черв. 2023

ДО УВАГИ БАТЬКІВ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ ТА ПЕДАГОГІВ!!!

Розроблено інструментарій оцінювання готовності дитини до навчання в умовах реформування української школи – «Чарівні перетворення»
2 черв. 2023

Вітання Харківського міського голови Ігоря Терехова з нагоди закінчення навчального року

2 черв. 2023

Дорогі діти! Шановні батьки та педагоги!
2 черв. 2023

Вітання голови Адміністрації Київського району Харківської міської ради Неллі Казанжиєвої зі святом Останнього дзвоника