Патріотичний кейс для педагогів.

14 лип. 2023
Патріотичний кейс для педагогів

Командою Міністерства освіти і науки України спільно з ДУ «Український інститут розвитку освіти» розроблено кейсі для педагогів, який наповнений матеріалами для використання в освітньому процесі

У МОН нагадали про важливість формування соціально-громадянської компетентності дітей дошкільного віку, щоб вони усвідомлювали права і обов’язки.

Чи готова дитина до навчання у школі: ОЦІНИТИ

На що треба звернути увагу:

• Як сформувати у дитини дошкільного віку патріотичні почуття та громадянську самосвідомість?
  • Які парціальні програми ґрунтовно та змістовно відображають завдання напряму «Дитина в соціумі»?
  • У яких видах і формах діяльності утворюється соціально-громадянська компетентність?

Для цього командою Міністерства освіти і науки України спільно з ДУ «Український інститут розвитку освіти» розроблено кейс для педагогів, який наповнений відповідними матеріалами для використання в освітньому процесі.