20 вер. 2023

Освітній серіал «Обережно! Кібершахраї».

«Обережно! Кібершахраї» – новий освітній серіал про захист свого телефону від зловмисників. В умовах значної кількості наявних та нових загроз у кіберпросторі України важливим є забезпечення обізнаності громадян про них.
18 вер. 2023

20 вересня відбудеться Форум якості освіти для освітян

20 вересня 2023 року Державна служба якості освіти України запрошує освітян на Форум якості освіти, ключовою метою якого стане питання забезпечення якісної освіти в умовах війни з проєкцією на перемогу.
15 вер. 2023

Дія. Освіта

«Дія. Цифрова освіта» має офіційну адресу в Інтернеті
14 вер. 2023

В Україні буде існувати єдина електронна система обліку дошкільнят і школярів

Кабінет Міністрів України ухвалив постанову «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України». Метою постанови є перехід до спрощеного ведення шкільної документації, яка пов'язана з обліком дітей дошкільного і шкільного віку. Цю інформацію оприлюднило Міністерство освіти і науки, коментуючи ухвалену урядову постанову.
13 вер. 2023

КОРИСНІ ПОРАДИ ДЛЯ БАТЬКІВ ДОШКІЛЬНИКА!

Дуже часто мами, займаючись з дитиною малюванням, ліпленням або іншими видами творчої діяльності, стикаються з деякими проблемами. Малюки або тягнуть все до рота, не виконуючи очікуваних дій з фарбами або олівцями; їм швидко набридає; вони взагалі не бажають слухати вказівок мами, а роблять все по-своєму; або взагалі відмовляються від занять… Що ж не так роблять батьки, займаючись з дитиною?
11 вер. 2023

Акція «Героям сучасності»

Щиро дякуємо за участь
8 вер. 2023

До уваги педагогів і батьків

Патріотичний кейс Дошкілля України від Міністерства освіти і науки України
6 вер. 2023

До уваги працівників, батьків !

Інформаційна кампанія МОЗ України разом з Центром громадського здоров'я " Знай про інсульт"
4 вер. 2023

Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує

Інформ- релізи у серпні 2023 року