9 жовт. 2023

До уваги педагогів та батьків!

VІІІ Всеукраїнська акція «Happy Гав для Сірка»
6 жовт. 2023

Протягом жовтня запрошуємо освітян та вихованців з батьками долучитись до різноманітних заходів ЖОВТНЯ!

5 жовт. 2023

До уваги педагогів!

Почути голос дитини: культура демократії в дошкіллі. Новий набір на фасилітований онлайн-курс
4 жовт. 2023

Знання, що рятують життя: для дорослих і дітей доступні освітні відеоролики про мінну безпеку

В Україні створили мотиваційні освітні ролики “Мінна безпека. Важливо знати кожному!”, які покликані підвищити обізнаність дітей щодо правил поводження з вибухонебезпечними предметами.
3 жовт. 2023

Про найважливіші події у сфері якості освіти у вересні 2023 року

Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти
2 жовт. 2023

В Україні розробили посібник з проєктування укриттів у школах та дитячих садках

З 1 листопада 2023 року набувають чинності нові будівельні норми, для будівництва захисних споруд цивільного захисту (ДБН В.2.2-5:2023). Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України розробило «Практичний посібник з проектування укриттів у закладах дошкільної та загальної середньої освіти». Про це повідомляють на Урядовому порталі.
1 жовт. 2023

Вітання Харківського міського голови Ігоря Терехова з Днем працівників освіти

26 вер. 2023

ДО УВАГИ БАТЬКІВ ТА ПЕДАГОГІВ!!! ДІЯЛЬНІСТЬ THE LEGO FOUNDATION У ДОШКІЛЛІ УКРАЇНИ

ПАРЦІАЛЬНА ПРОГРАМА РОЗВИТКУ ДИТИНИ ВІД 2 ДО 6 РОКІВ ЧЕРЕЗ ГРУ «ТВОРЦІ МАЙБУТНЬОГО». МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ
24 вер. 2023

Вітання з Днем дошкілля начальника Управління освіти Олени Вєдяєвої

Щорічно, в кінці вересня, працівники дошкільної освіти отримують вітання, побажання та слова вдячності за свою відповідальну, цікаву й необхідну працю.
21 вер. 2023

21 вересня — Міжнародний день миру

Це свято присвячено зміцненню ідеалів миру як усередині держав і народів, так і між ними. Це день припинення вогню і відмови від насильства, осмислення проблем миру, обміну інформацією та практичним досвідом діяльності щодо його досягнення. Діти прагнуть миру на Землі. Два слова-мир і війна... Такі короткі за кількістю літер, та дуже великі за змістом. Коли ми вимовляємо слово мир, перед нами постає квітуча різними кольорами веселка, усміхнена мати, радісні та мрійливі діти. Наша мрія та мрія наших дітей - щоб ніколи не було війни, а усі жили в мирі та злагоді.