Сторінка інструктора з фізкультури

Загартовування відіграє найважливішу роль у формуванні імунітету людини. Тому починати гартувати дитину бажано з самого раннього віку. Дітки, яких починають гартувати в 2-3 роки, рідше хворіють, швидко адаптуються при вступі в ясла, енергійні і рухливі, з гарним апетитом. Однак проводити процедури загартовування дітей раннього віку потрібно строго виконуючи основні правила:

Повітряні процедури загартовування є частиною звичайного режиму дня дитини. Їх бажано проводити кілька разів на день, вранці обов'язково. Підходять для загартовування дітей 2 років і старше. До повітряних закаливающим заходів належать:

Вода

Найефективніший спосіб загартовування дошкільнят. Включає наступні процедури:

Пам'ятайте, що гартують процедури підуть Вашим дітям на користь, тільки якщо Ви будете ретельно дотримуватися всіх правил їх проведення! Успіхів!