Інноваційна діяльність

Використання інноваційних технологій в комунальному закладі «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №136 Харківської міської ради» у 2023/2024 навчальному році

Назва педагогічної технології

Автор технології

Прізвище ім’я по батькові вихователя, вікова група

Результати роботи за перше півріччя

1.

Впровадження методики ТРВЗ

Усі педагоги ЗДО

Розвиток творчих здібностей дошкільників

2.

Впровадження елементів програми «Лицем до дитини»

Золотарьова О.А.

Креативний розвиток дошкільників

3.

Розвиваючі ігри Б.П.Нікітіна

Б.П.Нікітін

Карачевцева Н.В., Савченко Л.М.

Розвиток творчих здібностей дошкільників, узагальнено досвід роботи вихователя Рудєвої В.А. «Розвиток пізнавальних здібностей малюків через активізацію розумової діяльності».

4.

Навчання ранньому читанню за методикою Глена Домена

Глен Домен

Чумак Л.В.