Шановні батьки!!!

З 01.01 2017 послуги за охорону закладу дошкільної освіти          (тривожна кнопка) здійснюється за кошти міського бюджету.

Шановні батьки майбутніх першокласників!
Відповідно до п. 2.2 наказу Департаменту освіти Харківської міської ради від 30.12.2020 № 306 "Про підсумки обліку дітей шкільного віку та учнів та визначення дати початку приймання заяв батьків до 1-х класів у 2021 році" датою початку прийняття заяв до 1-х класів 2021/2022 навчального року визначено - 5 квітня 2021 року.
Зарахування дітей до 1-х класів буде здійснюватися з 5 квітня по 31 травня 2021 року відповідно до Порядку, визначеного у наказі Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 року № 367.

з 01.01.2022 року плата за харчування дітей в закладі дошкільної освіти складає:

Для вихованців віком від 1 до 3 років - 35,00 грн (із розрахунку: 14,00 грн - бюджетні кошти та 21,00 грн - батьківська плата)

Для вихованців віком від 3 до 6 (7) років - 40,00 грн (із розрахунку: 16,00 грн - бюджетні кошти та 24,00 грн - батьківська плата)

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

Відповідно наказу управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради від 14.04.2014 №134 «Про організацію обліку дітей дошкільного віку в 2014 році» , наказу по КЗ «ДНЗ №136» від 30.05.2014 №87 «Про закріплення території обслуговування за дошкільним навчальним закладом №136 та облік дітей дошкільного віку в 2015 році».

За дошкільним навчальним закладом закріплення така територія з метою своєчасного обліку дітей дошкільного віку (від народження до шести років), а  саме:

- вул. Метробудівників - 1, 3, 5, 9.

- вул. Командарма Корка - 50, 54, 56.

- вул. Наталії Ужвій - 60, 62, 64, 66, 70, 72, 74, 78.

- вул. Гв. Широнінців - 127.

Додаткових освітніх послуг в Комунальному закладі "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №136 Харківської міської ради" немає

ІНФОРМАЦІЯ, ЩО ДО ДІТЕЙ, ЯКІ ЙДУТЬ ДО ШКОЛИ

1. Батьки зобов’язуються у Управлінні Освіти Київського р-ну м. Харкова взяти довідку, що до наявності, чи відсутності заборгованості за відвідування дитиною дитячого закладу.
2.При наявності відповідної довідки стосовно заборгованості, батькам видається медична картка з медичним оглядом дитини для вступу до школи.

Мета роботи колективу ЗДО з батьками вихованців:

створення єдиного освітнього простору «Сім'я – дошкільний заклад»;
встановлення партнерських відношень з сім'єю кожного вихованця;
створення атмосфери загальних інтересів;
надання допомоги сім`ї в питаннях розвитку дітей на основі діагностики.

Пріоритетні напрями роботи педагогічного колективу з батьками:
  • сприяння підвищенню психологічної та педагогічної компетентності батьків щодо розуміння закономірностей розвитку дитини, а також питань навчання і виховання дошкільнят;
  • залучення батьків до співпраці у створенні належних умов для життєдіяльності та розвитку дітей;
  • всебічне вивчення становища, статусу родини та моделі взаємодії з ними для здійснення диференційованого підходу;
  • залучення батьків до активної участі в заходах, що проводяться в дошкільному закладі, формування в них відчуття приналежності до колективу дитячого садка як однодумців і спільників;
  • формування усвідомленого розуміння батьками своєї відповідальності за максимальне забезпечення дитині повноцінного життя в майбутньому.
  • гуманізація змісту і форм роботи з сім’єю;
  • гармонізація взаємин педагогів та батьків;
  • підвищення ефективності застосовуваних вихователем у роботі з батьками

Важливий напрям своєї діяльності педагогічний колектив  закладу дошкільної освіти вбачає в збагаченні знань вихователів про сімейне виховання, поглибленні педагогічних знань батьків, досягненні єдності виховного впливу на дитину в сім’ї і в дошкільному закладі. Удосконалювати роботу з батьками – це у разі необхідності вносити зміни, які збагачують зміст і форми роботи, покращують різні її показники, роблять більш доцільною, сучасною, гнучкою. Процес удосконалення – довготривалий та безперервний.

ПАМ'ЯТКА ДЛЯ БАТЬКІВ "Караючи подумай: "А навіщо?""

1. Покарання не повинно шкодити здоров’ю – ні фізичному, ні психічному. Більш того, покарання повинно бути корисним!!!
2. Якщо є сумніви, карати чи не карати – не карайте. Ніякої «профілактики», ніяких покарань «на всяк випадок».
3. Навіть, якщо поганих вчинків відразу скоєно багато, покарання повинно бути одне, за все відразу, а не по одному за кожний вчинок. «Салат» із покарань – це блюдо не для дитячої душі.
4. Покарання не за рахунок любові. Щоб не сталося, не залишайте дитину без нагороди і любові, на яку вона заслуговує.
5. Строк давності. Краще зовсім не карати, чим карати із запізненням. Покараний – пробачений. Інцидент вичерпаний. Про старі гріхи ні слова. Не заважайте починати життя спочатку!
6. Без приниження Щоб не сталося, яка б не була провина, покарання не повинна сприйматися дитиною як велич вашої сили над її слабостями, як приниження. Якщо дитина вважає, що ви не праві, покарання буде діяти тільки в протилежний бік.
7. Дитина не повинна боятися покарання. Не покарання повинна дитина боятися, не гніву вашого, а вашого засмучення.