Освітній процес

ОСВІТНІЙ ПРОЦЕС
ШАНОВНІ БАТЬКИ ТА ГОСТІ:

Навчальний рік у комунальному закладі "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №136   Харківської міської ради" розпочинається з 1 вересня і закінчується 31 травня наступного року.
З 1 червня по 31 серпня (оздоровчий період) у закладі проводиться оздоровлення дітей.
Заклад дошкільної освтіи здійснює свою діяльність відповідно до річного плану, який складається на навчальний рік та період оздоровлення.
У закладі дошкільної освіти визначені українська мова навчання і виховання дітей.
Освітній  процес у закладі здійсюється відповідно до вимог Базового компоненту дошкільної освіти (затверджено 12 січня 2021 року), та відповідних програм виховання і навчання дітей дошкільного віку.
Управлінська діяльність адміністрації закладу спрямована на забезпечення гарантованого права громадян на отримання дітьми дошкільної освіти.
Навчання дітей у формі занять починається з 3-го року життя. Тривалість спеціально-організованих занять становить:
ранній вік (3 рік життя) – до 15 хвилин,
молодший вік (4 рік життя ) – до 20 хвилин,
молодший вік (5 рік життя) – до 25 хвилин,
старший вік (6 рік життя) – до 30 хвилин.
Щоденна кількість і послідовність занять у групах визначається розкладом занять, який складається відповідно до санітарно-гігієнічних, педагогічних вимог та специфіки групи і затверджується завідувачем дошкільного закладу. Зміна розкладу занять без дозволу адміністрації не допускається.
Заклад дошкільної освіти спрямовує свою роботу по збереженню і зміцненню фізичного та психичного здоров‛я дітей, підвищує фізичну та розумову працездатність через виховання дбайливого ставлення до власного здоров‛я.