Ранній вік

ЛЮТИЙ

До тижня науки:

СІЧЕНЬ

Світ мистецтва. Тема "Компот для зайчика"
Нетрадиційне малювання.  Тема "Ялинка" (малювання)
Сенсорний розвиток. Тема "Допоможемо зайчику".
Художня література Казка "Рукавичка"

ГРУДЕНЬ

Художня література Казка "Колосок"

ЛИСТОПАД

Ознайомлення з природою "Що росте на городі"
Робимо своїми руками"Чарівна веселка"

ЖОВТЕНЬ

Ознайомлення з соціумом "Що робити добре, а що ні"
Ознайомлення з соціумом "Який буває транспорт"
Розвиток мовлення "Магазин іграшок"
Художня література "Троє поросят"

ВЕРЕСЕНЬ

СЕРПЕНЬ

ЛИПЕНЬ

ЧЕРВЕНЬ

Січень

Світ мистецтва. Тема "Компот для зайчика"

Нетрадиційне малювання.  Тема "Ялинка" (малювання)

Сенсорний розвиток. Тема "Допоможемо зайчику".

Художня література Казка "Рукавичка"

ВІДБИТКИ КАРТОПЛЕЮ                                                                                                                                                       Дитині можна запропонувати зробити яскравий малюнок відбитками картоплі. Для цього необхідно розрізати плід на 2 частини, а на одній з половинок вирізувати смужки, зигзаги або інший візерунок.

Іграшки можна використовувати по-різному: наприклад, машинки можуть не тільки «їздити»: їх можна сортувати за кольором, відправляти їх на «автомийку» тощо. Можна склеїти докупи кілька аркушів паперу та намалювати на них дороги і будинки – тоді ви отримаєте «місто», яким можна «їздити». Це ж стосується й інших іграшок.

Діти обожнюють співати та танцювати, особливо якщо ви приєднуєтеся до них! Ось кілька ідей:

• Увімкніть музику та влаштуйте танцювальну вечірку.
  • Співайте розвиваючі дитячі пісні.
  • Грайте в шаради: імітуйте різних тварин рухами та голосом і пропонуйте дітям відгадати, що це за тварина. Грайте по черзі.
  • Зробіть музичні інструменти: переверніть каструлі та відра догори дном, використовуйте дерев’яні ложки. Можна, наприклад, зробити маракаси, насипавши рис у порожні пляшки чи пластикові контейнери.