Основні напрями

ОСНОВНІ НАПРЯМИ ДІЯЛЬНОСТІ

Головна мета  закладу дошкільної освіти - створення для дошкільників розвиваючого та освітнього  середовища, в якому вони найповніше розкриють свій внутрішній світ, досягнуть успіху і відчують себе комфортно.

ГОЛОВНІ ЗАВДАННЯ:

-         удосконалення педагогічної майстерності, використання передових інноваційних технологій навчання і виховання дітей;

-         виховання моральної, психічно і фізично здорової особистості вихованців закладу дошкільної освіти;

-         відновлення  традицій сімейного виховання  і залучення сім‘ї до освітнього процесу;

-         творчих здібностей дошкільників, здатності до  застосування здобутих знань, умінь  і навичок;

-         підтримка обдарованих дітей;

-         розширення і вдосконалення освітніх послуг, орієнтованих на вік, компетентність та здібності кожної   дитини.

ОСНОВНІ НАПРЯМИ РОЗВИТКУ В 2023/2024 РОЦІ

-       психологізація освітнього процесу;

-       особистісно-орієнтований підхід;

-       оновлення освітнього процесу на основі інноваційних освітніх технологій;

-   переорієнтація освітнього процесу на принципах співробітництва і співтворчості батьків і педагогів.

РІЧНІ ЗАВДАННЯ НА 2023/2024 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

1.Спрямувати освітній процес на розвиток внутрішнього потенціалу кожної дитини, формування її цілісного світогляду та збагачення соціального досвіду засобом гри як провідного виду діяльності дошкільників.

2.Продовжити поглиблену роботу з інтеграції LEGO - технологоій в простір STREAM – освіти як нового інтеграційного підходу до розвитку, виховання й навчання дітей дошкільного віку.

3. Продовжувати роботу з пошуку та апробації нових форм та методів роботи з дітьми та батьками через використання інформаційно-комунікативних та дистанційних технологій.

4. Узагальнити результати з реалізації завдань національно-патріотичного виховання дошкільників на засадах педагогіки партнерства.

ПЕДАГОГІЧНІ РАДИ

1. Новий навчальний рік - нові завдання та пріоритети (серпень).

2. STREAM – освіти як новий інтеграційний підход  до розвитку, вихованні й навчанні дітей дошкільного віку (грудень).

3. Формування патріотичної свідомості у дітей дошкільного віку (лютий).

4. Підведення підсумків освітньої роботи роботи. (травень).

КОНСУЛЬТАЦІЇ ДЛЯ ПЕДАГОГІВ

1. Планування роботи за  програмою "Дитина".

2. ТРВЗ - один з чинників розвитку творчої особистості.

3. Розвиток комунікативної діяльності дітей дошкільного віку у процесі їхньої взаємодії з близькими дорослими. Діагностика мовлення дітей за методикою Т.О.Піроженко.

4. Особистісний підхід до дитини.

5. Розповіді - роздуми (етапи впровадження в роботі з дітьми).

6. Діти народжуються для щастя (модель формування правового світогляду дошкільнят).

7. Компьютерні ігри і вимоги доїх використання.

8.Планування та організація роботи з дітьми в літній період.

9.Інформаційно - компютерні технології. Базовий аспект для вихователів.