19 лют. 2024

СВЯТА ЦЬОГО ДНЯ! День Державного Герба України

19 лютого 1992 року Верховна Рада України затвердила своєю постановою Державний Герб України. Ним став золотий Тризуб на синьому щиті — національний символ українців часів визвольних змагань XX століття.
16 лют. 2024

ДЕНЬ ЄДНАННЯ

День єднання має на меті нагадати, що саме в єднанні — наша сила. Так з'явився День єднання 16 лютого. Тобто, головна мета — показати єдність українців на тлі військової загрози.
15 лют. 2024

Стрітення, або як Зима з Весною зустрічається.

15 лютого в Україні відзначають Стрітення. У народному українському побуті це свято здавна символізує зустріч зими з весною.
11 лют. 2024

ТИЖДЕНЬ НАУКИ

На меті тематичного тижня — впровадження пошуково-дослідницької діяльності в освітню діяльність дітей.
7 лют. 2024

«БЕЗПЕКА ДІТЕЙ В ІНТЕРНЕТІ: ПРО ЩО ВАЖЛИВО ЗНАТИ БАТЬКАМ»

В епоху цифрових технологій виховання дітей стало складнішим, ніж будь-коли. Тепер батьки повинні хвилюватися про ризики, з якими стикаються їхні діти в соціальних мережах. Такі ризики, як кіберзалякування, кібербулінг та секстинг
6 лют. 2024

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!!!

МОЗ УКРАЇНИ Стань донором - врятуй життя!!!
5 лют. 2024

До уваги педагогів та батьків!

Національний банк України запрошує освітян взяти участь у заходах з нагоди Дня безпечного Інтернету!
3 лют. 2024

«Інформ-релізи Управління Державної служби якості освіти у Харківській області».

Про найважливіші події у сфері якості освіти у січні 2024 року.
2 лют. 2024

Долучаємося до освітньої акції "Добро починається з тебе"

Цього місяця запрошуємо дошкільнят та учнів, позашкільників та батьків, вихователів та вчителів долучитись до марафону “Добро починається з тебе” та у фото- й відеороботах повідати, як саме ви та члени вашої родини/колективу протягом лютого примножуєте добро у світі, даруєте свій час, надихаєте, даєте надію, віру та підтримку тим, хто цього потребує.
1 лют. 2024

Про розповсюдження відеоматеріалів з мінної небезпеки

Мінреінтегації спільно з партнерами – проектом Dovidka.info та благодійною організацією «Смарт ангел» – створено кілька просвітницьких відеороликів для здобувачів освіти, присвячених мінній безпеці.