Тематичний тиждень "Дорожня абетка"

12 лист. 2018
З 12.11.2018 по 16.11.2018 в закладі дошкільної освіти проходить тематичнйи тиждень з навчання дітей правилам дорожнього руху "Дорожня абетка".

Метою проведення Тижня є активізація інформаційно-роз'яснювальної роботи щодо попередження дорожньо-транспортного травматизму серед дітей та їхніх батьків.

Гасло тижня: Безпека на дорогах залежить від кожного!

Завдання дорослих — педагогів і батьків — не залякувати дітей, а, користуючись їх природною допитливістю, навчити правил поведінки на вулиці, правил дорожнього руху. Для дітей перші знання про безпеку дорожнього руху можуть стати надійним фундаментом, на якому і повинний будуватися світогляд особистості, готової до життя в безпечному світі.