"Транспорт на вулицях міста" тематичний день

30 лист. 2018
30.11.2018 проведено тематичний день "Транспорт на вулицях міста".

В усії вікових групах пройшли тематичні заннятя: "Транспорт та його роль в житті людини"

Важливо розширювати та конкретизувати знання дітей про засоби пересування; пояснити, що за способом і видом пересування транспорт буває наземний, повітряний, водний; за призначенням – пасажирський, вантажний; про культуру та правила поведінки на вулиці, у транспорті; виховувати розуміння необхідності її дотримування; уточнити основні знання про правила переходу вулиці, про професії людей, які працюють на пасажирському транспорті; звернути увагу дітей на те, що вони турбуються про безпеку і зручність перевезення пасажирів; виховувати свідоме дотримання правил поведінки в транспорті як запоруки збереження власного життя і здоров’я.