Ігрова діяльність дітей дошкільного віку!

21 трав. 2021
Гра – основний вид діяльності дітей дошкільного віку. Гра має вагомий вплив на інтелектуальний розвиток дитини, на розширення знань про навколишній світ. Саме гра, як неякий інший вид діяльності, в силу своєї специфіки забезпечує дитячу активність та самостійність.

Важливим засобом формування ігрових умінь у дітей та формування спільних ігрових дій є ігровий матеріал та іграшки.

Систематична та послідовна робота з дітьми з розвитку здібностей до конструювання, здійснюється як на заняттях так і у вільний час дитини, починаючи з раннього віку.

Дошкільники вчяться створювати різноманітні споруди з будівельного матеріалу, комбінуючи геометричні фігури за формо, кольору, розташуванні на площині; діти пізнають конструктивні здібності деталей, вчяться прикрашати споруди різними іграшками, використовувати конструкції в сюжетній грі.

Для конструкторської діяльності в усіх вікових групах використовується маленький (настільний)  та крупний (підлоговий) будівельний матеріал.

Дошкільники старшого дошкільного віку конструюють з різноманітних конструкторів, які мають різні способи з’єднання.