Перша молодша група (від 2 до 3 років)

РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ на 2019/2020 навчальний рік на час карантину

12.05.2020  - 15.05.202

Ранній вік

Художньо-продуктивна діяльність (музичне)

«Весела мандрівка»   - музичні керівники Булгакова Олена Борисівна, Мірошниченко Ірина Юріївна

Художньо-продуктивна діяльність (малювання/ліплення/конструювання)

«Чарівні кульбабки» - вихователь Забайрачна Альона Анатоліївна

Четвер

Сенсорно-пізнавальний розвиток (логіко-математичний/ ознайомлення з навколишнім/природа)

«На галявині» вихователь Забайрачна Альона Анатоліївна

П’ятниця

Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування / художня література

«Весняні квіти» вихователь Забайрачна Альона Анатоліївна

РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ на 2019/2020 навчальний рік на час карантину

07.05.2020  - 08.05.2020

Четвер

7 травня 2020

Пізнавальний розвиток (логіко-математичний/ ознайомлення з навколишнім/природа)

Тема: «Вода чарівниця» - вихователь Забайрачна Альона Анатоліївна

Мета:Створювати сприятливі умови для збагачення уявлень дітей про воду, її властивості. Розвивати вміння визначати стан води шляхом дослідно-експериментальної діяльності. Виховувати у дітей дбайливе ставлення до води та зацікавлену увагу до природи як джерела позитивних емоцій. Спонукати досягати визначеної мети. Активізувати зв’язне мовлення, творчу уяву.

П’ятниця

8 травня 2020

Мовленнєвий розвиток/ художня література

Тема: «Де  вода-там життя» - вихователь Забайрачна Альона Анатоліївна

Мета:Розширити та систематизувати уявлення про об’єкт неживої природи, про утворення води, про її властивості (на прикладах дослідницької діяльності), пояснити значення води, сонця для природного довкілля та живих істот. Вчити знаходити причинно-наслідкові зв’язки між використанням води, правильною поведінкою у навколишньому середовищі та правилами безпечної поведінки на воді, на сонці, під час грози, блискавки. Вправляти в утворенні спільнокореневих іменників та прикметників, словосполучень, збагатити словник дітей віршами, народними прислів’ями, прикметами. Сприяти розвитку розповідного мовлення за картинами, розвивати пам’ять, мислення, зв’язне мовлення. Виховувати допитливість, спостережливість, екологічну свідомість до природного довкілля.