Історія ЗДО

Заклад дошкільної освіти №136  засновано у 1991 році.
      У січні 2021 року ЗДО № 136 відсвяткував 30-річчя своєї роботи.
    Вже близько тисячі маленьких мешканців Північної Салтівки підготували працівники ЗДО № 136 до навчання в школі. Заклад дошкільної освіти розташований в мальовничому місці, має впорядковані ігрові майданчики, просторі, світлі приміщення для 12 окремих дитячих груп, має значну територію.

В садочку створено умови для повноцінної ігрової та освітньої діяльності малюків та дошкільнят. В затишній сімейній атмосфері на ваших дітей чекають ігрові розвиваючі заняття з логіки та сенсорики, лічби та письма, читання (методики  Зайцева, Г.Домена) та власні ігрові методики.

Головна цінність дитячого закладу - ДІТИ. Уважні та чуйні педагоги завжди знайдуть підхід до вашої дитини, виявлять творчі здібності та створять умови для їх подальшого розвитку.

З дітьми працюють 20 педагогів та спеціалісти, які є постійними учасниками та дипломантами обласної педагогічної ярмарки, учасниками та фіналістами міського конкурсу «Вихователь року», постійними переможцями районного педагогічного вернісажу.

Заклад дошкільної освіти є базовим з проведення відкритих заходів для слухачів курсів Харківського обласного науково-методичного інституту безперервної освіти.

На базі ЗДО працює педагогічна майстерня з розвитку зв’язного мовлення дошкільників для вихователів дошкільних закладів та вчителів шкіл І-ІІІ ступенів Київського району.

Традиційними стали виставки  робіт дітей разом з батьками, присвячені порам року: "Осінь чарівна", "Зимонько кришталева".Діти дошкільного закладу є постійними учасниками і переможцями конкурсів: "Чомусики" (Ободзинський Влад в номінації "Юний математик"), "Київський район очима юних", "Перші кроки".