25 груд. 2023

Вітаємо зі святом Різдва Христова!

25 ГРУДНЯ УКРАЇНЦІ ВІДЗНАЧАЮТЬ ОДНУ З НАЙБІЛЬШИХ ЦЕРКОВНИХ ПОДІЙ – РІЗДВО ХРИСТОВЕ!
22 груд. 2023

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ БАТЬКІВ: Правила безпеки для дітей під час війни: комікс-інструкція

Важливі правила безпеки: як уникнути зустрічі з міною, що робити у разі обвалу і що взяти з собою в укриття.
19 груд. 2023

Інформація для педагогів та батьків від проєкту "Сприяння освіті"

Ігрова взаємодія "Школа доброго настрою"
18 груд. 2023

ДО УВАГИ БАТЬКІВ ТА ПЕДАГОГІВ!!!

В закладі розпочато творчий конкурс «Зимовий дивосвіт»!!!
16 груд. 2023

Методичний порадник для освітян щодо використання принципів ОДГ/ОПЛ

Фахівці проєкту DECIDE спільно з ініціативою МОН «Стаємо сильнішими разом!» розробили «Стаємо сильнішими разом: методичний порадник з використання ресурсів ОДГ/ОПЛ у роботі з дитячими спільнотами задля сприяння інтеграції дітей, які опинилися в умовах війни».
15 груд. 2023

До уваги педагогів!

Інформаційний порадник «Атестація педагогічних працівників»
13 груд. 2023

YouTube канали для дітей

Для Вас батьки
12 груд. 2023

ДО УВАГИ ПЕДАГОГІВ ТА БАТЬКІВ!

НСТРУКЦІЇ ДЛЯ НАСЕЛЕННЯ ЩОДО ПОРЯДКУ ДІЙ У РАЗІ ПОВІТРЯНОЇ̈ТРИВОГИ ТА ПОРУШЕННЯ РОБОТИ СИСТЕМ ЖИТТЄЗАБЕЗПЕЧЕННЯ З УРАХУВАННЯМ ВСІХ МОЖЛИВИХ РИЗИКІВ
11 груд. 2023

Онлайн-уроки Дитячого садочка НУМО

Корисне дозвілля малечі
10 груд. 2023

10 грудня — День прав людини

10 грудня 1948 року Організація Об'єднаних Націй прийняла Загальну декларацію прав людини, що проголошує права особистості, цивільні і політичні права і свободи. Відзначається щорічно 10 грудня.