20 січ. 2024

Про підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладів дошкільної освіти

Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» пропонує педагогічним працівникам закладів дошкільної освіти у січні-березні 2023 року запланувати підвищення кваліфікації за освітньою програмою «Освіта і піклування» (Education & Care) та долучитись до заходів з метою підготовки до виконання завдань піклування і розвитку дітей раннього та дошкільного віку.
18 січ. 2024

18 січня — Всесвітній день сніговика

Неодмінним атрибутом кожної зими є сніговик. Його полюбляють ліпити діти та дорослі по всьому світу. Він настільки важливий для людей, що кожного року 18 січня в усьому світі святкують день сніговика. І вашій увазі пропонуємо вправи з даної тематики.
14 січ. 2024

РАЙОННИЙ КОНКУРС ТВОРЧИХ РОБІТ «ЗИМОВА КАЗКА»

Конкурс проводиться у закладах дошкільної освіти усіх типів та форм власності з 15.01.2024 по 15.02.2024.
12 січ. 2024

НУМО ПЛАТФОРМА РОЗВИТКУ ДОШКІЛЬНЯТ

АНІМАЦІЙНІ МУЛЬТФІЛЬМИ ПРО ЗДОРОВ'Я ТА БЕЗПЕКУ
10 січ. 2024

Освіторія для батьків. iPad замість послуги няні для дитини.

Ну ось, приблизно, такий лексикон тепер у вашого малюка: PlayStation, iPad, iPod, iPhone інтелектуальний смартфон, Google Glass, інтерактивні іграшки та робот …?
6 січ. 2024

Інфографіка про булінг

Міністерство освіти і науки України підготувало законодавче роз'яснення для учнів, батьків та освітян про булінг. та алгоритм дій у випадку його виявлення.
1 січ. 2024

З НОВИМ 2024 РОКОМ!!!

Вітання з Новим роком Олени Вєдяєвої, начальника Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради
29 груд. 2023

23 подарунки дитині, які вона збереже на все життя

На сьогодні діти просто потопають в достатку іграшок, ігор, розваг. Зараз стільки всього існує для дітей, що їх вже просто нереально чимось здивувати. Але ці 23 подарунки вони точно запам’ятають на все життя! Щобільше, вони пронесуть їх з собою через все життя і швидше за все, подарують вже своїм дітям.
28 груд. 2023

Безпека під час новорічних та різдвяних свят

Про елементарні правила пожежної безпеки та загальні правила безпеки користування піротехнічними виробами
26 груд. 2023