Новорічні свята!

23 груд. 2021
Святкові Новорічні ранки для усіх вікових груп відбулися з 20 по 23 грудня.

Новорічні свята- найяскравіші та найтепліші  спогадами  дитинства. Новий рік – час подарунків, сюрпризів, веселощів, коли довкола панує добра магія і казка.

Діти нетерпляче очікують на свято і зустрічають його з надзвичайним захопленням. Вони заздалегідь готуються до них, репетируючи танці і пісні, вивчаючи святкові вірші.  Наш педагогічний колектив, кожного року турбується про те, щоб Новорічні свята для малечі були справжнім дивом, наповнювали душу особливим піднесенням. А для цього проведено всі необхідні підготовчі роботи, а саме здійснено естетичне оформлення музичної зали та всіх групових кімнат, приміщень закладу новорічними атрибутами, створили дві сучасні фотозони, батьки разом з дітьми виготовили новорічні ялинкові іграшки, які чудово доповнювали інтер’єр закладу та створювали святкову атмосферу.

Святкові Новорічні ранки для усіх вікових груп відбулися з  20 по 23 грудня. Музичні керівники та вихователі цікаво продумані сценарії, створили святкову атмосферу, забезпечили гарний настрій та залишили чудові враження дітям. Діти отримали святкові подарунки від Харківського міського голови Ігоря Терехова.