Доріжки здоров'я в дитячому саду .

1 груд. 2021
Використання масажних килимків і доріжок в фізкультурно - оздоровчої роботи з дітьми дошкільного віку

Сьогодні в дошкільних установах приділяється велика увага здоров'язберігаючих технологій, які спрямовані на вирішення найголовнішого завдання дошкільної освіти - зберегти, підтримати і збагатити здоров'я дітей. Ростити дітей здоровими, сильними, емоційними – одне з пріорітетних завдань нашого закладу.

Зусилля працівників нашого дитячого садка як спрямовані на оздоровлення дитини-дошкільника. «Бережіть здоров'я змолоду» - цей девіз відображає необхідність зміцнення здоров'я дитини з перших днів його життя.