Навіщо так необхідна прогулянка в будь-який день?

23 лист. 2021
Поговоримо?

В нашому садочку діти виходять на прогулянку кожного дня.

Навіщо так необхідна прогулянка в будь-який день?

Діти навчаються побутових навичок. Щоб вийти на прогулянку, малюк має одягнутися. Навіть наші найменші вихованці заохочуються до самостійного вдягання.
Навчаються відчувати, чи тепло їм, чи холодно.
Стають більш терплячими до різних умов. Якщо ваша дитина звикла гуляти в будь-яку погоду, для неї і в більш зрілому віці не стане проблемою вибратися на вулицю за будь-яких обставин.
Набувають ного сенсорного досвіду. Прогулянка для малюка є основною можливістю набути ного сенсорного досвіду. Ніякі спеціальні матеріали не зрівняються з можливістю щодня отримувати нові сенсорні враження на прогулянці: чіпати різні матеріали (пісок, траву, землю, сніг…), чути звуки природи (шелест листя, звук дощу, хруст снігу, спів птахів) і, звичайно, розглядати все навкруги.
Стають креативними. Виходячи на прогулянку, діти зазвичай не беруть із собою безліч іграшок. Тому у них з’являється можливість вигадувати нові ігри та заняття: наприклад, грати з природніми матеріалами чи самостійно вигадувати нову активну гру.
Загартовуються та підвищують імунітет. Прогулянки та поступове привчання до прохолодної погоди допомагають діткам зміцнювати здоров’я.
Навчаються шукати плюси у всьому. Ми часто сприймаємо погодні умови з негативного погляду: надто холодно, надто спекотно, йде дощ – не погуляєш. Діти слухають нас і поступово починають судити про навколишній світ подібним чином. Шукаючи ж плюси в будь-якій погоді: «як добре, що прохолодно, можна покататися на велосипедах», «як добре, що спекотно, ми можемо по плескатися у воді», діти вчяться шукати плюси у всьому, в результаті набуваючи більш позитивного погляду на світ загалом.

В розділі фотогалерея фотографії наших прогулянок.