Як виглядає цікаве та сучасне заняття в ЗДО?

22 вер. 2021

Особистісно-орієнтоване навчання бере свій початок від дитини, а не від вихователя. Протягом дня вихователь створює умови для розвиту самореалізації дітей. Отже не вихователь, а діти разом з вихователем поступово розкривають заплановану тему. Діти мають можливість проявити себе, показати свої знання на будь-якому етапі, у будь-якому виді діяльності. Переборюється острах дітей помилитися, зробити «не так, як треба», що має істотне значення для розвитку.

Сюжетне малювання «Спогади про літо» - група №11 «Дзвіночки», старший дошкільний вік.

Заняття з ознайомлення з природним довкіллям «Осіннє дерево» - група №7 «Сонечко», старший дошкільний вік.

Спостереження за природою «Наш улюблений квітничок» - група № 1 «Іскорки», середній дошкільний вік.

Ігрова діяльність – група № 8 «Квіточки», середній дошкільний вік.

Аплікація «Через місток» - група № 12 «Віночок», молодший дошкільний вік.