11 вересня День фізкультури та спорту — справжнє свято краси та грації.

10 вер. 2021
До Дня фізичної культури і спорту 10 вересня 2021 року у закладі відбулося спортивне свято з естафетами та веселими змаганнями.

В рамках проведення святкування педагоги поповнили скарбничку знань дітей про різноманітні види спорту, відомих спортсменів України, а також про значення фізкультури і спорту для зміцнення здоров’я українців. Протягом дня вихованці з великим захопленням грали у цікаві рухливі ігри, ігри-естафети, проводилися веселі спортивні змагання.
День пройшов весело, цікаво та пізнавально, адже всі заходи мали на меті викликати у дітей бажання займатися спортом, берегти своє здоров’я, а головне – завжди бути у гарному настрої, доброму гуморі.

Шановні батькі та дорогі діти!

Любіть спорт, бігайте, стрибайте, забивайте голи, рухайтеся!
До речі, День фізкультури і спорту — непоганий привід вийти на пробіжку або записатися на плавання!