Районна педагогічна серпнева конференція.

30 серп. 2021
Вітаємо Чумак Ларису Володимирівну! з ГРАМОТОЮ УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ АДМІНІСТРАЦІЇ КИЇВСКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

30 серпня 2021 року у приміщенні Палацу студентів НТУ "Харківський політехнічний інститут" відбулась районна педагогічна серпнева конференція за темою «Про підсумки розвитку освіти Київського району у 2020/2021 навчальному році та пріоритетні завдання на 2021/2022 навчальний рік».

У роботі конференції брали участь виконувач обов'язків Харківського міського голови Терехов Ігор Олександрович, голова Адміністрації Київського району Харківської міської ради, депутат Харківської міської ради, Казанжиєва Неллі Василівна, директор Департаменту освіти Харківської міської ради Деменко Ольга Іванівна, начальник Управління освіти адміністрації Київського району Куценко Тетяна Володимирівна, керівники, педагогічні працівники закладів освіти всіх типів та форм власності, ветерани освіти, молоді вчителі, представники Районної батьківської ради та районної організації учнівського самоврядування.

Виконувач обов’язків Харківського міського голови Ігор Олександрович Терехов привітав педагогів району з початком нового навчального року, відзначив, що освіта Харкова утримує лідерські позиції в Україні щодо створення умов для забезпечення якості освіти та відмітив, що для міської влади якісна освіта юних харків'ян є одним з пріоритетів діяльності.

Заступник голови Адміністрації Київського району Харківської міської ради з соціальних та гуманітарних питань Івлєв Володимир Вікторович провів церемонію нагородження педагогів Почесними грамотами Адміністрації Київського району Харківської міської ради,Подякою голови Адміністрації Київськогорайону Харківської міської ради, Почесними грамотами Департаменту освіти Харківської міської ради, Грамотами Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради.

Володимир Вікторович привітав учасників конференції з початком нового навчального року та побажав натхнення, нових звершень.

Перед учасниками конференції з доповіддю виступила начальник Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради Куценко Тетяна Володимирівна, яка відмітила досягнення минулого навчального року та окреслила пріоритетні напрямки роботи на 2021/2022 навчальний рік.

Представники Районної батьківської ради та районної організації учнівського самоврядування у своїх виступах розглянули питання розширення можливостей партнерства влади, педагогів, батьків, громадськості та учнівського самоврядування.

Педагогів привітала голова районної профспілкової організації працівників освіти і науки Мартинова Надія Василівна, побажала міцного здоров'я та наснаги.

Вітаємо Чумак Ларису Володимирівну, вихователя «Дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 136 Харківської міської ради», з ГРАМОТОЮ УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ АДМІНІСТРАЦІЇ КИЇВСКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ за сумлінну й плідну працю, високий рівень професійної майстерності, вагомий особистий внесок у навчання і виховання підростаючого покоління та за підсумками роботи у 2020-2021 навчальному році.