Квест «Інтелектуальна мандрівка» для дітей.

13 серп. 2021
13 серпня 2021 року на території закладу проведено квест «Інтелектуальна мандрівка» для дітей.

Літо продовжує балувати теплими та сонячними днями.

Сьогодні 13.08.2021 діти відправилися у піший похід територією закладу, захід був розроблений у форматі «квест».

Діти отримали карту, з позначками де знаходиться завдання. Завдання були різні, що дозволило у неформальній формі дізнатися нову інформацію, навчитися  новому.

Під час квести дітям довелось: розгадувати загадки, орієнтуватися  у часі та просторі, працювати в команді, ставати капітаном та лідером, вміти слухати та гуртуватись. Дуже сподобалась «станція спортивна», діти залюбки приймали участь у спортивних естафетах, спортивних іграх.