Танці non-stop!!!

14 лип. 2021
Сьогодні діти танцювали на свіжому повітрі під запальні пісні.

Музично-ритмічна діяльність у дошкільному закладі завжди допомагає:
  • Розвивати емоційне ставлення до музики через культуру музично-ритмічних рухів;
  • Закріплювати уміння рухатись відповідно до характеру музики, точно передавати в рухах початок та закінчення музичних фраз, частин або цілого музичного твору;
  • Вчити дітей визначати ритмічні акценти в музиці, самостійно прискорювати та уповільнювати рух відповідно до музичного темпу, а також реагувати на динамічні зміни в музиці.
  • Знайомити з особливостями бальних та національних танців; сприяти подальшому розвитку уміння удосконалювати навички танцювальних рухів; емоційно передавати ігрові образи та музично-образний зміст музики.
  • Формувати навички пластичних та виразних рухів: хода різного характеру (спокійна, м’яка, бадьора), підскоки (легкі, сильні), крок польки, перемінний крок, присідання (різноманітні варіанти для хлопчиків).
  • Учити легко без напруження рухатись іх стрічкою, м’ячиками та іншими атрибутами.