Програма "Шкільний офіцер полійії"

5 лип. 2021
05.07.2021 до садочку завітал поліційский.

Згідно графіка проведення працівниками патрульної поліції профілактичних занять з вихованцями закладів дошкільної освіти Київського району на липень 2021 року в рамках програми «Шкільний офіцер поліції», сьогодні 05 липня 2021 року, в садочок завітав поліцейський, який провів бесіду з дітьми старшого дошкільного віку.

В процесі спілкування, дітям нагадали про правила безпеки дорожнього руху, правила перевезення дитини в автомобілі, як діяти в тій чи іншій ситуації, наприклад коли загубився. Діти залюбки вступали в діалог, розповідали свої випадки з життя.

Дякуємо, начальнику Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради Т.В. Куценко та начальнику Управління патрульної поліції у Харківській області ДПП А.О. Стрижак за організацію профілактичних занять, корисних для дітей.

Профілактичне заняття було організовано на свіжому повітрі, в умовах карантинних обмежень.