Як психологічно підтримати дитину у пандемію?

16 черв. 2021
Діти важко справляються зі змінами рутини. Обмеження спілкування із родичами та друзями, соціальна дистанція, самоізоляція – негативно впливають на дитину та її відчуття безпеки.

Діти важко справляються зі змінами рутини.

Схвильований стан можна полегшити, дотримуючись таких рекомендацій:

✍️Усвідомлюйте, що діти можуть реагувати на кризові події по різному. Будьте терплячими та емпатичними.
✍️Намагайтеся бути поруч будь-яким способом та підтримувати спілкування дитини із близькими. Пишіть, дзвоніть та проводьте онлайн відео чати.
✍️Обмежуйте інформаційний вплив. Повідомляйте лише те, що відповідає віку дитини.
✍️Займайте безпечною активністю. Коли діти нудьгують, рівень хвилювання збільшується.
✍️Підтримуйте віру дітей у власних силах. Мотивуйте допомагати собі та сім’ї. Це надає впевненості та відчуття контролю.

Та, взагалі, фокусуйтеся на силах, надії та позитиві. Від вашої готовності залежить і настрій дитини.