Казка про музичні інструменти

11 черв. 2021
Музика супроводжує людину все життя.

Вихованці групи №7 «Сонечко» за допомогою різноманітних музичних інструментів прийняли участь у музичній казці. Діти власноруч грали, відтворювали звуки, імітували голоси тварин та птахів  за допомогою музичних інструментів.

В естетичне виховання дошкільнят особлива роль відводиться музичним іграшкам та дитячим музичним інструментам. Вони викликають у дітей значний інтерес, а відтак використання їх в дошкільному закладі сприяє залученню дитини до сфери музики, розвитку творчих здібностей.

Музика посідає особливу роль у вихованні дитини. З цим мистецтвом людина стикається від народження, а цілеспрямоване музичне виховання починає отримувати в дитячому саду. Музичне виховання є одним із засобів формування особистості дитини. У музичному вихованні сприйняття музики дітьми є провідним видом діяльності. І виконавство, та творчість дітей базується на яскравих музичних враження. Відомості про музику так само даються в опорі на її «живе» звучання. Розвинуте сприйняття збагачує всі музичні здібності дітей, всі види музичної діяльності сприяють розвитку здібностей дитини.