Міжнародний День друзів!

9 черв. 2021
Незвичайне, гарне свято завітало у садок. Скільки хлопчиків й дівчаток, скільки дружних тут діток. Ви навколо озирніться, одне одному всміхніться. Хто сварився – помиріться, добрим словом поділіться!

9 червня в нашому дошкільному закладі відзначалося одне з найважливіших свят усього людства — Міжнародний день дружби між державами, культурами та всіма людьми на Землі. У цей день необхідно проводити час зі своїми друзями, висловлювати їм свою любов і повагу.

Навряд чи хтось може сказати, що йому легко прожити без дружби. І справді, як важливо, коли в радості чи в горі поряд є той, хто зможе тебе підтримати.

В цей день в закладі пройшли яскраві дійства, розваги, естафети, конкурси, які дали змогу об’єднати дітей, висловити слова для друзів, проявити свої найкращі дружні почуття, довести, що з другом весело не лише грати разом, а й працювати, виконувати різноманітні завдання. Упродовж свята лунали гарні, теплі вірші та пісні, пройшли тематичні бесіди в старших групах «Абетка - дружби». Діти брали участь у спортивних естафетах «Справжні друзі». Особливе задоволення діти отримали від ігрових розваг «Друг до дружки», «Обнімашки», «Добре-погано», «Не розлити водою».

Малята були в захопленні від проведеного свята, бо що є кращим, чим грати, співати, танцювати та мріяти у великому колі друзів.

В День друзів ми вітаємо всіх - і дорослих і діточок!

Не забудьте привітати ваших друзів!

Бажаємо Вам всіх благ і нехай Ваша дружба ніколи не зникне!

Зі святом Вас, друзі!