5 червня - Всесвітній день охорони довкілля.

7 черв. 2021
«Як виховати в дітях любов до природи?»

Ми живимо у вік цифрових технологій, віртуальної реальності, невичерпного потоку інформації, які невидимим полем оточують наших дітей. Природі в усьому цьому відведено дуже скромне місце.

Важко виховати любов до природи, якщо дитина знайомиться з нею тільки через сторінки підручника або монітор комп’ютера.

Щоб відчути красу природи, теж потрібна практика. У лісу, поля, луки, озера своя особлива краса. Мало пробудити в дитині відчуття прекрасного, важливо навчати надавати посильну допомогу природі.

Щоб зрозуміти природу, потрібно її досліджувати.

Найважливіше у формуванні дбайливого ставлення до природи – це систематичність і послідовність. Разові акції не врятують ситуацію.

Найкращим вихованням виступає не повчальний тон батьків, а атмосфера любові до природи, що склалася в родині.