Тиждень знань безпеки життєдіяльності.

24 трав. 2021
З 17.05.2021 по 21.05.2021 в закладі проведено «Тиждень знань безпеки життєдіяльності.»

Протягом тижня в закладі проведені наступні заходи:
  1. Бесіди з дітьми на теми: «Правила поведінки при експлуатації побутових електроприладів»; «Правила поведінки при виникненні пожежі у квартирі»; «Правила поведінки на водних об’єктах»; «Правила поведінки під час подорожі до лісу»; «Правила поведінки під час збирання грибів і лікарських рослин»;
  2. Проведена розвага для дітей середнього та старшого дошкільного віку «Правила безпеки знай – себе оберігай».
  3. Оновлені куточки безпеки, у кожній віковій групі (12 куточків).
  4. Проведені оn-line консультації для батьків: «Порядок дій в умовах надзвичайних ситуацій різного характеру, терористичних актів, диверсій, мінування, інших небезпек»; «Правила поведінки під час знаходження вибухонебезпечного предмету або предмету схожого на боєприпаси»; «Надання першої до медичної допомоги травмованим і потерпілим».
  5. Проведено тренування – евакуація в умовах виникнення надзвичайних ситуацій.
  6. На сайті закладу оновлено сторінку «Безпека життєдіяльності».