20 травня 2021 року святкують День вишиванки!

20 трав. 2021
Сьогодні працівники та вихованці ЗДО одягли найкращі вишиванки, щоб долучитися до цього яскравого свята!

День вишиванки не є офіційним, але відзначають його не тільки в Україні, але й за її межами.  До нього може долучитися кожен охочий, одягнувши вишиванку. Вишиванка вважається оберегом, є символом краси та міцного здоров’я, а також щасливої долі.

У цей день педагоги нашого закладу провели тематичні бесіди та заняття з дітьми про традиційний одяг нашого народу. Проведені танцювальні флешмоби. Діти прийняли участь в танцювальних іграх та театралізованих виставах: «Галя по садочку ходила», «Віночок», «Тин».

Всесвітній день вишиванки — міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Дата проведення — щороку в третій четвер травня.