Розвиток мислення та уваги у дітей старшого дошкільного віку

30 квіт. 2021
Практичний психолог Егорова А.В. провела групову роботу, з дітьми гр. № 10 "Грайлики" старший дошкільний вік, спрямовану на розвиток мислення і уваги, а також стимулювання посидючості та концентрації над процесом.

• Малювання обома руками. Одночасне створення малюнку обома руками задіює одразу дві півкулі мозку. Малювання одночасно обома руками ровиває синхронізовану роботу обох півкуль мозку. Що дозволяє дітям знаходити нестандартні рішення проблем, вільно себе почувати у всіх видах мистецтв та мити відчуття стилю.
  • Вправи для розвитку уваги. В таблиці Шульте хаотичним чином розміщені числа від 1 до 25, 36 та 49. Суть роботи з таблицями полягає у швидкому знаходженні всіх чисел,  розташованих в таблиці. Вправа розвиває високий темп сприйняття інформації, допомагає розширити периферичний зір та скорочує час пошуку інформаційних частин тексту, що значно збільшує швидкість читання.