ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ БАТЬКІВ: Правила безпеки для дітей під час війни: комікс-інструкція

22 груд. 2023
Важливі правила безпеки: як уникнути зустрічі з міною, що робити у разі обвалу і що взяти з собою в укриття.

В умовах війни батьки та освітяни за допомогою коміксу-інструкції можуть допомогти навіть найменшим дітям дізнатися про важливі правила безпеки: як уникнути зустрічі з міною, що робити у разі обвалу і що взяти з собою в укриття. Виконання цих правил рятує життя – це зараз важливо для кожної дитини в Україні!
Це версія для мобільних пристроїв. Ви можете завантажити її собі на телефону в форматі PDF або версію для роздруківки на А3-А4 форматі за посиланням.