УВАГА! КОНКУРС!

30 жовт. 2023
З 30.10.2023 по 14.11.2023 в закладах дошкільної освіти Київського району проходить Конкурс творчих робіт «Дивовижна фантазія осені» режимі онлайн.

про проведення конкурсу творчих робіт «Дивовижна фантазія осені»

І. Загальні положення:

1.1. З метою розширення дитячого світогляду, формування цілісного світобачення, сприяння самореалізації дітей, розкриття їх творчого потенціалу, активізації спільної діяльності батьків та вихованців закладу дошкільної освіти.

1.2. Загальне керівництво та координацію проведення Конкурсу здійснює Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради.

II. Завдання Конкурсу:

• підтримка творчих здібностей дитини  дошкільного віку;
  • виявлення сприйняття дітьми навколишньої осінньої природи;
  • популяризація цікавих ідей з природного матеріалу;
  • активізація сумісної творчості дітей та батьків у творчому конкурсі.

III. Учасники:

У Конкурсі  беруть участь  діти  дошкільного віку  закладів дошкільної освіти усіх типів та форм власності.

IV. Проведення Конкурсу:

Конкурс проводиться  у  закладах  дошкільної освіти усіх типів та форм власності з 30.10.2023 по 14.11.2023.

V. Вимоги до творчих робіт та їх оцінювання

5.1. Роботи можуть виконуватися в будь-якій художній техніці з використанням будь-яких природних матеріалів.

5.2. Фотографії робіт необхідно розмістити до 14.11.2023 на інтерактивній дошці Padlet за посиланням:

Обов’язково вказати ім’я, прізвище, вік, групу учасника, номер ЗДО та назву роботи.

VI. Підбивання підсумків Конкурсу:

6.1. Переможці конкурсу нагороджуються дипломами І-III ступенів Управління освіти адміністрації Київського району. Журі оцінює подані роботи за такими критеріями:

6.1.1. Багатство творчих прийомів;

6.1.2. Якість оформлення роботи;

6.1.3. Композиційна досконалість роботи;

6.1.4. Оригінальність роботи.

6.2. Переможцями Конкурсу  творчих робіт у номінації «Осіння феєрія» стануть вихованці, чиї роботи отримають більше лайків. Голосування буде припинено 14.11.2023 о 12.00.