До уваги педагогів та батьків!

9 жовт. 2023
VІІІ Всеукраїнська акція «Happy Гав для Сірка»

В рамках участі у VІІІ Всеукраїнській акція «Happy Гав для Сірка», яка стартує сьогодня і триватиме до 25 жовтня 2023 року,  вихователем Резуненко Альоною Вячеславівною для дітей дошкільного віку було проведено заняття, присвячене Всесвітньому дню захисту тварин.

Метою заняття було  привернути увагу дорослих і дітей до проблеми вимирання тварин від дій людини. Під час війни цей день особливо важливий, адже наші менші брати теж потерпають від бойових дій. Також було анансовано проведення VІІІ Всеукраїнської акції «Happy Гав для Сірка»

Суть акції: зберіть корм, крупу, іграшки та ліки й передайте зібрану допомогу до місцевого притулку для тварин, зоозахисної організації чи волонтерів.

Шановні батьки! Запрошуємо Ваші родини долучитись до цієї акції:

1. Зібрати допомогу для тварин.
  2. Передати допомогу до притулку, зоозахисної організації чи волонтерів.
  3. Зробити фото або відео збору та передачі допомоги.
  4. Опублікувати пост про участь в акції з хештегами #happyгав_2023 #happypaw
  5. Заповнити форму-учасника за посиланням