Липневий випуск дайджесту «Ініціатива ДоШкіллЯ»

27 лип. 2023
У випуску міститься інформація про реалізацію ініціативи «Дошкілля в регіонах», презентації досвідів та нова рубрика «Відповіді на запитання».

Міністерство освіти і науки України інформує, що в межах проєкту «Забезпечення безперервності навчання та розвитку дітей дошкільного віку в умовах кризи в Україні» вийшов липневий випуск дайджесту «Ініціатива ДоШкіллЯ»!

Дайджест доступний за посиланням.

Довідка. Проєкт «Забезпечення безперервності навчання та розвитку дітей дошкільного віку в умовах кризи в Україні» реалізується Всеукраїнською громадською організацією «Асоціація працівників дошкільної освіти» в межах «Спільно» — програми Дитячого фонду ООН (UNICEF Ukraine) для підтримки сімей з дітьми, які постраждали від війни, за інформаційної підтримки Міністерство освіти і науки України та Українського інституту розвитку освіти.

Долучайтеся, дізнавайтеся та використовуйте в освітній діяльності!

Дайджест за посиланням.