"Я - маленька людина" тематичний тиждень з правового виховання

10 груд. 2018
З 10.12.2018 по 14.12.2018 в закладі дошкільної освіти проходить тематичний тиждень "Я - маленька людина" присвячений Міжнародному дню прав людини.

Мета: ознайомити дітей особистими правами людини як основою соціалізації, підготовки до дорослого життя. Формувати у дітей моральні уявлення про права людини, гуманістичне ставлення до навколишнього світу. Заохочувати дітей спиратися на свої права в реальному житті, захищати себе, своїх друзів.
У плані заходів: тематичні заняття, бесіди, розгляд ілюстрацій, творчі ігри, читання художньої літератури за темою. • LEGO - проект-мрія «Дім майбутнього». • Малювання рекламних плакатів: «Бережіть дитину»; «Здоровим дітям — корисну їжу». • Виставка книжок-саморобок «Дитина та її права». • Виставка малюнків «Цей дивовижний світ дорослих».